جمعه, ۲۹ تیر ۱۴۰۳

اخبار کشاورزی:

رئیس سازمان امور عشایر ایران:

جامعه عشایری در پدافند غیرعامل و امنیت مرزها نقش مهمی دارند

Gg-_95.jpg

کشاورزی آینده جهان: 13/04/1403

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: جامعه عشایری در پدافند غیرعامل، امنیت مرزها و امنیت غذایی کشور نقش مهمی دارند.

شایان نادری به‌ منظور شرکت در شورای عشایری، دیدار با عشایر و بازدید از مناطق عشایری و همچنین حضور در گردهمایی مسوولان پدافند غیرعامل و مدیریت بحران امور عشایر کشور، به استان گیلان سفر کرد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران در گردهمایی مسوولان پدافند غیرعامل و مدیریت ‌بحران امور عشایر کشور، اظهار داشت: جامعه عشایری در پدافند غیرعامل، امنیت‌ مرزها و امنیت ‌غذایی کشور نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند.

وی ادامه داد: جامعه‌ عشایری با تولید 25 درصد از گوشت‌ قرمز مورد نیاز کشور در تامین امنیت غذایی کشور نقش تاثیرگذاری دارند.

نادری گفت: عشایر غیور و همیشه در صحنه، اولین کسانی هستند که از مرزهای ‌کشور دفاع می‌کنند و علاوه بر تولید، در تامین امنیت مرزهای کشور نیز نقش بسزایی دارند.

وی بیان داشت: چتر حمایتی برای جامعه عشایری آن‌طور که باید و مستحق آن هستند اجرا و عملی نشده است.

رئیس سازمان امور عشایر ایران خاطرنشان کرد: جامعه عشایری 11 هزار و 200 شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده‌اند که به نسبت جمعیت، بیشترین شهید را تقدیم نظام اسلامی کرده‌اند.

به گزارش کاج پرس به نقل از روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران،وی ادامه داد: ما باید به‌عنوان خادم جامعه عشایری کشور تمام تلاش خود را به‌کار ببریم تا این جامعه زحمتکش کمترین مشکلات را در حوزه‌های مختلف داشته باشند.

B2n.ir/b36572--------------------

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .